Asiakaspalvelu

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme sähköpostitse.

E-MAIL

 

Autovuokraamot

Espoo 
Marsbyntie 3, 02270 Espoo
rent.espoo@enterprise.fi
Puh. 030 030 8353

Helsinki - Esplanadi (Keskusta)
Eteläesplanadi 2, 00130 Helsinki
rent.helsinkicity@enterprise.fi
Puh. 030 030 8352

Helsinki - Herttoniemi
Laivalahdenkatu 8, 00880 Helsinki
rent.helsinki@enterprise.fi
Puh. 030 030 8351

Helsinki-Vantaan lentokenttä
Terminaali 2, 01530 Vantaa
helsinkiairport@enterprise.fi
Puh. 030 030 8350 

Hyvinkää
Helletorpankatu 1, 05830 Hyvinkää
rent.hyvinkaa@enterprise.fi
Puh. 030 030 8355

Hämeenlinna
Uhrikivenkatu 18, 13130 Hämeenlinna
rent.hameenlinna@enterprise.fi
Puh. 030 030 8354

Joensuu
Raatekankaantie 4, 80100 Joensuu
rent.joensuu@enterprise.fi
Puh. 030 030 8364

Jyväskylä
Itäpäijänteentie 45, 40320 Jyväskylä
rent.jyvaskyla@enterprise.fi
Puh. 030 030 8368

Kittilän lentokenttä
Levintie, 99100 Kittilä
kittilaairport@enterprise.fi
Puh. 030 030 8359

Kuopio
Väliköntie 6, 70700 Kuopio
rent.kuopio@enterprise.fi
Puh. 030 030 8365

Kuusamon lentokenttä
Lentokentäntie, 93600 Kuusamo         
kuusamoairport@enterprise.fi
Puh. 030 030 8360

Lahti
Patometsänkatu 1, 15610 Lahti
rent.lahti@enterprise.fi
Puh. 030 030 8356

Mikkeli
Hietakatu 5, 50130 Mikkeli
rent.mikkeli@enterprise.fi
Puh. 030 030 8366

Oulu Vasaraperä
Pauketie 4, 90410 Oulu
ouluairport@enterprise.fi
Puh. 030 030 8361

Oulu lentokenttä
Lentokentäntie, 90410 Oulu
ouluairport@enterprise.fi
Puh. 030 030 8361

Pori
Harmaalinnantie 1, 28430 Pori
rent.pori@enterprise.fi
Puh. 030 030 8367

Rovaniemen lentokenttä
Lentokentäntie, 96101 Rovaniemi
rovaniemiairport@enterprise.fi
Puh. 030 030 8362

Tampere Peltolammi
Lakalaivankatu 1, 33840 Tampere
rent.tampere@enterprise.fi
Puh. 030 030 8357

Tampere Lielahti
Taninkatu 3, 33400 Tampere
rent.tampere@enterprise.fi
Puh. 030 030 8357

Turku
Raisiontie 93, 21280 Raisio
rent.turku@enterprise.fi
Puh. 030 030 8358

Vantaa
Pakkalantie 15, 01510 Vantaa             
rent.vantaa@enterprise.fi
Puh. 030 030 8363

Muut yhteystiedot

Asiakaspalvelu
customer.service@enterprise.fi

Hansel-asiakkaat
autonvuokraus.hansel@enterprise.fi
Katso varausohjeet >>

Autovuokraamoiden aukioloajat
Katso aukioloajat >>

Postiosoite
LänsiAuto Rent Oy
Laivalahdenkatu 8
00880 Helsinki

Y-tunnus: 2883828-6

Hallinto
Janne Haavisto
General Manager
janne.haavisto@enterprise.fi
 

Enterprisen 030-alkuiset palvelunumerot
ovat maksullisia ja puhelusta
veloitetaan 0,99 EUR/min + pvm/mpm.
Hinta sisältää arvonlisäveron.