Asiakaspalvelu

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme sähköpostitse.

E-MAIL

 

Autovuokraamot

Espoo 
Marsbyntie 3, 02270 Espoo
espoo@enterprise.fi
Puh. 030 030 8353

Helsinki - Esplanadi (Keskusta)
Eteläesplanadi 2, 00130 Helsinki
esplanadi@enterprise.fi
Puh. 030 030 8352

Helsinki - Herttoniemi
Laivalahdenkatu 8, 00880 Helsinki
herttoniemi@enterprise.fi
Puh. 030 030 8351

Helsinki-Vantaan lentokenttä
Terminaali 2, 01530 Vantaa
helsinkiairport@enterprise.fi
Puh. 030 030 8350 

Hyvinkää
Helletorpankatu 1, 05830 Hyvinkää
hyvinkaa@enterprise.fi
Puh. 030 030 8355

Hämeenlinna
Uhrikivenkatu 18, 13130 Hämeenlinna
hameenlinna@enterprise.fi
Puh. 030 030 8354

Kittilän lentokenttä
Levintie, 99100 Kittilä
kittila@enterprise.fi
Puh. 030 030 8359

Kuusamon lentokenttä
Lentokentäntie, 93600 Kuusamo         
kuusamo@enterprise.fi
Puh. 030 030 8360

Lahti
Patometsänkatu 1, 15610 Lahti
lahti@enterprise.fi
Puh. 030 030 8356

Oulu lentokenttä
Lentokentäntie, 90410 Oulu
ouluairport@enterprise.fi
Puh. 030 030 8361

Rovaniemen lentokenttä
Lentokentäntie, 96101 Rovaniemi
rovaniemi@enterprise.fi
Puh. 030 030 8362

Rovaniemen rautatieasema
Ratakatu 3, 96100 Rovaniemi
rovaniemi@enterprise.fi
Puh. 030 030 8362

Tampere
Taninkatu 3, 33400 Tampere
tampere@enterprise.fi
Puh. 030 030 8357

Turku
Raisiontie 93, 21280 Raisio
turku@enterprise.fi
Puh. 030 030 8358

Vantaa
Pakkalantie 15, 01510 Vantaa             
vantaa@enterprise.fi
Puh. 030 030 8363

Muut yhteystiedot

Asiakaspalvelu
customer.service@enterprise.fi

Mini-Leasen varaukset ja kysymykset
minilease@enterprise.fi

Hansel-asiakkaat
autonvuokraus.hansel@enterprise.fi
Katso varausohjeet >>

Autovuokraamoiden aukioloajat
Katso aukioloajat >>

Postiosoite
LänsiAuto Rent Oy
Laivalahdenkatu 8
00880 Helsinki

Y-tunnus: 2883828-6

Hallinto
Joonas Seppänen
General Manager
joonas.seppanen@enterprise.fi
 

Enterprisen 030-alkuiset palvelunumerot
ovat maksullisia ja puhelusta
veloitetaan 0,99 EUR/min + pvm/mpm.
Hinta sisältää arvonlisäveron.